15 - 16 czerwiec 2024

Doświadczeniowa Moc Krzeseł w Pracy z Traumą i Wewnętrznym Krytykiem

Lokalizacja: Lazurowa Terapia Poznawczo - Behawioralna(online)

Cena: pierwsze 20 osób – lub do 28.04 – 1150pln 20 osób lub od 29.04 do 16.05 – 1300pln 20 osób lub od 16.05.2024 do 10.06.2024 – 1500pln

Weź udział

Doświadczeniowa Moc Krzeseł w Pracy z Traumą i Wewnętrznym Krytykiem.
 
Ponownie w Polsce, po pierwszym, wspaniałym warsztacie – “Doświadczeniowa Moc Krzeseł w Psychoterapii”!!
 
Praca z krzesłem („Chairwork”) wykorzystuje krzesła, ruch i dialog „tu i teraz” do pracy z „częściami” Ja. Mimo że jest to jedna z najstarszych technik w psychoterapii, wciąż pozostaje jedną z najbardziej potężnych i ekscytujących metod pracy. Ten dwudniowy, doświadczeniowy warsztat koncentruje się na wykorzystaniu pracy z krzesłem do terapii traumy i samokrytycyzmu. Zawierają demonstracje pracy z krzesłem w AKCJI, daje możliwość odgrywania tych metod, oraz udzielamy porad dotyczących doskonalenia praktyki pracy z krzesłem oraz sposobów adaptacji ich w terapii online!
 
Data: 15-16.06.2024
godz: Dzień 1 09:00 – 16:15
Dzień 2 09:00 – 16:30
 
Dokładne godziny zostaną potwierdzone przed szkoleniem, ale nie powinny się znacząco różnić od podanych.
14h szkolenia, certyfikat potwierdzający udział w warsztacie – godziny wliczające się do odnowy certyfikatu PTTPB
Bogate materiały w wersji pdf
Dostęp do nagrania ze szkolenia na 3 miesiące – na naszej platformie
TŁUMACZENIE WARSZTATU SYMULTANICZNE – “NA ŻYWO” – nic nie tracisz, więcej wiedzy w krótszym czasie!
 
Szkolenie z absolutnymi, DWOMA światowej klasy specjalistami z zakresu wykorzystania krzeseł w psychoterapii opartej na dowodach.
Cena:
pierwsze 20 osób – lub do 28.04 – 1150pln
20 osób lub od 29.04 do 16.05 – 1300pln
20 osób lub od 16.05.2024 do 10.06.2024 – 1500pln
ZAKOŃCZENIE ZAPISÓW NASTĘPUJE 10.06.2024, NA TYDZIEŃ PRZED SZKOLENIEM.
 
Program szkolenia:
Dzień 1: Praca z krzesłem a wewnętrzny krytyk.
Samokrytyka jest jedną z najczęstszych skarg w psychoterapii. Niestety, osoby bardzo samokrytyczne często mają znacznie gorsze wyniki leczenia (Low i inni, 2020). Warsztat ten zapozna cię z różnymi sposobami, w jakie osoby doświadczają swojego „wewnętrznego krytyka” oraz jak można go ujarzmić – pracować z nim , za pomocą pracy z krzesłami.
Zostaną przedstawione metody oceny wewnętrznego krytyka klienta (czy jest pomocny, czy destrukcyjny?), zmniejszania jego wpływu na nich oraz transformacji za pomocą samowspółczucia.
Warsztat omówi również, jak radzić sobie z ekstremalnie toksycznymi wewnętrznymi krytykami (np. zinternalizowanymi głosami osób nadużywających).
Dzień 2: Praca z krzesłem, trauma i praca z „częściami” Ja.
Coraz większa liczba terapii rozpoznaje znaczenie pracy z „częściami” Ja (co niektórzy terapeuci nazywają „subosobowościami”, „nastawieniami umysłu”, „trybami” lub „wewnętrznymi głosami”) – co jest szczególnie istotne w terapiach osób z traumami.
Warsztat pomoże ci zrozumieć, czym są „części” Ja, jak funkcjonują i jak można z nimi pracować. Zostanie również zilustrowane, jak można użyć pracy z krzesłem do bezpośredniej pracy z częściami, pomocy w przetwarzaniu doświadczeń traumatycznych oraz adresowania bolesnych wspomnień.
Będziemy również eksplorować różne części ciebie, które wpływają na twoją praktykę!
 
Prelegenci
Dr Matthew Pugh jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, zaawansowanym terapeutą schematu oraz facilitatorem dialogu głosowego. Jest Teaching Fellow na programie CBT dla zaburzeń odżywiania w University College London oraz Głównym Twórcą Zasobów dla Psychology Tools. Wraz z Tobynem Bellem współkieruje www.chairwork.co.uk: międzynarodowym dostawcą szkoleń, superwizji i badań związanych z pracą z krzesłem.
 
Dr Tobyn Bell jest psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, terapeutą skoncentrowanym na współczuciu, terapeutą schematu oraz facilitatorem dialogu głosowego. Jest wykładowcą i liderem operacyjnym w dziedzinie psychologii klinicznej na Uniwersytecie w Manchesterze oraz członkiem zarządu wykonawczego Fundacji Umysłu Współczucia. Jest również współdyrektorem www.chairwork.co.uk.